Naujienos
Spausdinti tekstą >>
Dar viena gera žinia dviratininkams
2017-08-01
Dar viena gera žinia dviratininkams

Bendrovė „Kauno autobusai“ nuo rugpjūčio 1 dienos didina autobusų ir troleibusų skaičių, kuriuose bus galima vežtis dviračius. Tokių transporto priemonių bus apie pusantro šimto. Dviračiai bus vežami nemokamai.

„Dviračiams vežtis pritaikome žemagrindžius autobusus ir troleibusus, – sako bendrovės generalinis direktorius Mindaugas Grigelis. – Transporto priemonėse bus įrengta speciali vieta, paženklinta atitinkamu ženklu, kur keleivis savo dviratį turės pritvirtinti, nesukeldamas nepatogumų kitiems keleiviams.“

Keleivis su dviračiu lipti galės į tas transporto priemones, kurios bus paženklintos specialiu lipduku su dviračio ženklu. Vidurinės transporto durys bus paženklintos specialiu žalios spalvos lipduku „LIKE BIKE“.

Salono viduje esančioje aikštelėje dviratį privaloma pritvirtinti, tam bus įrengti specialūs tvirtinimo laikikliai iš gumos.

Dviratį keleiviui leidžiama vežti, jeigu dviračio tvirtinimo vieta ir vieta, skirta neįgaliems asmenims su vežimėliais ar vaikiškam vežimėliui, yra neužimta. Keleivis su dviračiu įlipa paskutinis.

Dviračius taip pat nemokamai galima vežtis ir Aleksoto funikulieriumi.

Tikimės, kad dviratininkai savo transportą pritvirtins saugiai ir pasirūpins kitų kartu važiuojančių keleivių saugumu.

Nuotraukos
<< atgal